Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz dethroner #45326 üzenetére

    Szia!

    Valóban nem sok közöm van a forrásokhoz. De megnéztem az említett részt és elindult nekem a filmpapás filemoon link, de a netmozis hqq és dood streamek is. Az sbot forrás netmoziról még nem fog működni a jelenlegi publikus StreamShark verzióban, de vargalexnek hála még tegnap átemeltem és menni fog a következő verziótól.

    Amúgy az akadozás lehet azért, mert a HLS streameket a Kodi lejátszójával indította a StreamShark. Vicces, mert ezt is pont pár napja csináltam meg a jelentésed előtt, mert zavart, hogy filemoonnál nincsenek feliratok, ezért váltottam inputstreamre, amennyiben a Kodi verzió támogatja. Viszont ezt a verziót még nem raktam ki, mert már így is bűntudatom van, hogy mennyit spammeltem az utóbbi időkben a topikot a changelogjaimmal, szóval majd ha összegyűlik egy jelentősebb adagnyi változás, akkor kiadom.

    De nálam minden szépen megy, szóval log kellene, hogy többet tudjak mondani. Viszont köszi a részletes hibajelentést!

    PS: Ha már ennyit emlegetted a sorozatot, ajánlod? :DDD Érdekes a trailere.

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák