Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz dethroner #45272 üzenetére

    Szia!

    Ez nem bug. A gesztenye szóra rákeresve 0 találatot ad a keresésre használt trakt API. Ilyenkor a kiegészítő egy üres mappára ugrana. Viszont egy Kodi bug miatt ezzel a Loading... köztes menüvel tudtam csak megoldani, hogy működjön a kereső. Ez néha beakad, mert ilyen a kodi és megpróbálja újra és újra betölteni önmagát. Az biztos, hogy nem kiegészítő, hanem Kodi probléma. Tudnak róla, de nem foglalkoznak vele évek óta a Kodi fejlesztők.

    Ha lesz egyszer sok időm, akkor újraírom a keresőt és akkor nem lesz szükség erre a hackre, hogy egyáltalán működjön, de ez valószínűleg nem most lesz. Korábban érdeklődtem, hogy tud-e esetleg valaki más, kevésbé drasztikusabb megoldást, de nem kaptam választ.

    @joepapa100

    Érdekes, mert az artworknek nem sok köze van a fő addon ikonjához és futtatható állomány sincs benne, szóval nekem a Kodi nem is engedi futtatni. De örülök, hogy valami megoldás akkor ezek szerint mégiscsak van, csak nekem nem sikerült felfedezni.

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák