Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Nyitottam egy ticketet a felirat kérdés ügyében: [link] Eredetileg én is kiszedtem a feliratokhoz a linket, de a ResolveURL-be nem került bele, mert nem támogatja a feliratokat.

    Viszont történt egy kis változás szintén waaw fronton. Ha láttok egy hasonló dialógust:

    Akkor mostantól működhet az, hogy a piros négyzet a háttérképen túlmozgatva átbillenti azt a másik oldalra. Picit nehéz elmagyarázni, de gyakori megoldás ez listázásnál is, hogyha az utolsó elem után valaki még egyszer megnyomja a tovább gombot, akkor a program a lista elejére ugrik. Meguntam, hogy mobilon nyomkodni kell a nyilakat, ha a play gomb épp a képernyő aljára kerül, ezért küldtem be a ResolveURL-be ezt a változást, ami ma be is került. :) Szóval ha a play button pl a bal alsó sarokhoz közel van épp, akkor elég nyomni egyszer egy felfele nyilat, ilyenkor azonnal a képernyő aljára ugrik a célkereszt és csak pár kattintás kell szintén felfelé és esetlegesen jobbra, hogy becélozzuk. Nem kell végigmenni az egész képernyőn, mint eddig, hogy leérjünk a lefele nyíllal.

    Remélem sokaknak a hasznára válik.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák