Új hozzászólás Aktív témák

  • brazos

    senior tag

    válasz blakey #41084 üzenetére

    Felmerült már magadban az, hogy esetleg nem véletlenül írom be, hogy hiba van, mert az van, továbbá minden más pontban, -értem ezalatt a rögzített, egyéb M4 műsorokat- van hang, csak az élő streamnál nincs és nemcsak nálam van ez a hiba. Tavaly, amikor ez felmerült, többen s jelezték ugyanezt a hibát, utána lett egy addon frissítés, gondolom az élő strem linket cserélték ki egy másikra, kis ideig jó volt, azután a mostani addonra való frissítéssel visszajött ugyanez a hiba. Az meg hogy nálam lenne a gond, hibás felvetés, mert akkor az m4 addon többi pontjában lévő , rögzített streamoknak sem lenne hangja, de mint írtam azoknál nincs gondom, eleve csak az élő stream pontban lévő streamoknak nincs hangja. Ez pedig nem túl valószínű, hogy az én eszközhibám lenne, gyakorlatilag inkább az addonban lévő m4 streamcím lehet a hiba forrása. Amúgy minden egyéb, más (nem m4-es) addonban futó streamnak van hangja, tehát a feltevésed abszolúte hibás, akkor mást sem tudnák hanggal lejátszani, -mivel hogy a gép időközben nem változott, a net is jó, mivel, más magyar és nem magyar stream címekkel gond nélkül elboldogul- szóval ideje lenne, ha elmagyaráznád, hogy miért is nálam van hiba.(de ha lehet, konkrét, és ne feltételezéseket írj, meg gondolomra, hasra ütve)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák