Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz f3rdzs0 #1532 üzenetére

    ja majd en is applikalok ra valamit, de egyelore jo lesz igy ahogy van. probalom majd nem nagyon lemeriteni, mert az kinyirja az akkut viszonylag gyorsan, Li-ion aksikat nem celszeru 20% ala meriteni, de tegnap is kijott nekem 10 fokban 13-14 km, es volt benne emelkedo rendesen, szoval az boven eleg. jobb idoben tudhat 15 km-t is, tobbre nincs is szuksegem.

    (#1533) freddirty: majd szokom. felfujhatot semmikepp sem akartam. itt jok az utak, bicikliut is van dogivel, azt a par kisebb katyut es padkat meg kibirom siman. tegnap mondjuk direkt toltam macskakovon, terkovon, foldes-kavicsos uton is kiprobalni, hogy ha szet kell esnie, inkabb most essen szet. oda jobb lenne a jobb csillapitas, de kisebb kerulokkel es parhuzamos utcakkal siman elkerulom azt is. csak azert kerdeztem, hogy ez normalis-e hogy ilyen, mert furcsallottam. de akkor normalis. azert majd fujok a telokhoz olajspay-vel, hogy kicsit jobban csusszon, meg lehet, hogy engedek majd a hatso telon kicsit (bar pont az nem veszes).

Új hozzászólás Aktív témák