Új hozzászólás Aktív témák

  • DGery

    aktív tag

    válasz AliasB #15250 üzenetére

    "de ha eddig az elején nem voltam olyan béna, hogy elessek vele akkor szerintem ezután sem fogok"

    Ez hozzáállás azért nem jelent semmit. Egyik ismerősöm kb 4000km-t ment már rollerrel, múlt héten mégis bukott egyez mert a térköves úton az egyik hiányzott egy kanyarban és nem lehetett észrevenni. Ismerem a konkrét helyet, én is simán buktam volna, mert totál nem belátható helyen van.

    Én pedig kb 500km után buktam, mert hirtelen kellett irányt váltanom és ott volt egy elég mély gödör.

    De mondhatnám, hogy autóval is levezettem már 300e km felett balesetmentesen mégis egy jobbkezet nem adtak meg és TK-ra törték az autómat.
    szóval sok esetben a bukás nem rajtad múlik, de érezheted magad pengének a dologban, jöhetnek olyan váratlan események, amikor nem árt legalább egy bukó és kesztyű

    by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1 / iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Xbox Series S / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

Új hozzászólás Aktív témák