Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    Helómindenki

    Teoretikus kérdés. Nincs ilyen rollerem még, viszont már annyit Lime-ozok, hogy egyszerűen már megérné inkább sajátot venni. Nekem leginkább az lenne most a kérdésem hozzátok, hogy látom a sok 5000 wattos duál motor szörnyet ilyesmit , nekem nem ez kellene, DE nem is az mint mondjuk a Xiaomi roller. Kb 93-95 kiló vagyok és valami olyasmi lenne a cél, hogy nem akarok én száguldozni meg semmi , de olyan rollert szeretnék ami normál (nem extrém , sima) emelkedőn is könnyedén felvisz (amire gondolok a ott a Lime ilyen 6-9km/h sebességgel visz fel a saját mérője szerint) és sima egyenes úton meg egy picit többet tud mint egy Lime ami 25km/h , mondjuk ilyen 30-32-35 környékén.

    A kérdésem igazából az, hogy single vagy dual motort lenne érdemes néznem és az, hogy csak így nagyon kb , de hány wattos roller felelne meg ennek az igénynek ? Kb mit lenne érdemes nézni teljesítményben ami ezt így magabiztosan tudja , de többet nem ? Tényleg nem kell több. :R

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák