Új hozzászólás Aktív témák

  • Emberek tudnátok segíteni?
    Elég nagy bajban vagyok... :O

    Az van, hogy a Pescheknél elkezdtem a zsebtolvajos questet. Igen ám, többször is próbáltam, mígnem egyszer csak azt látom hogy a Theresa és Peschek egyszer csak kiáltozni kezd hogy "Tolvaj! Tolvaj!" Őrség ide gyorsan!" és futottak fel az őrökhöz. Ez nem vicc, tényleg így volt. Én is csak néztem, hogy ezeknek most mi a fene bajuk van hirtelen...

    Na most aztán megjelent az a batyu a pénzzel középen fent, tehát fizetnem kéne. Elmenekültem, aztán visszamentem a Peschek házába, aludtam majd újra felvettem ezt a Questet és teljesítettem is. De még mindig ott van az a tarisznya, nem tűnik el.

    Az a baj, akárhányszor megyek fel a várba, megállítanak az őrök hogy ezért megfizetek, de csak valami 27 garasom van és valami 65 kellene. Akármelyik opciót választottam, Game Over lett a vége...ha bezártak a tömlöcbe, akkor az uram elbocsájtott a szolgálatából végette és Game Over. Ha mással próbálkoztam megint nem értem el sikert az őrőknél és a vége vagy börtön volt vagy leütöttek ha szökni próbáltam.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák