Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Üdv!

    Több mint egy éve van meg a Neken N6 (1/16) telefonom amivel maradéktalanul meg is voltam elégedve, viszont tegnapelőtt egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy kikapcsolt vagy lefagyott. Bekapcsolnom csak aksi eltávolítása és visszarakása után sikerült és látszólag rendben is volt minden, de csak ezt követően vettem észre, hogy problémák vannak a térerővel, Sokkal alacsonyabb lett mint volt. A Párom telefonjával összehasonlítva ami igaz más típus de akkor is, ugyanazon hálózat használata mellett amíg nála maximális térerő van nálam csak 1-es. Amellett, hogy alacsonyabb a jelszint, ugrál is és van, hogy ugyanúgy egy piros X jelenik meg a térerő kijelzésénél mint a második, nem használt SIM kártyafoglalatnál teszi. Sajnos a használat során, beszélgetések közben is érzékelni a minőségromlást, sőt van hogy nem hallanak és én sem hallok mást. Csináltam már a telefonon egy Factory Resetet a beállítások menüből, majd a gyári recovery menüből is de nem tapasztaltam javulást. Van esetleg ötlete valakinek arra, hogy mit lenne még esetleg érdemes megpróbálni?

    A válaszokért előre is köszönet!

Új hozzászólás Aktív témák