Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz schawo #7335 üzenetére

    Na jó ennyire, nem akartam belemenni, te valami könyvelő vagy pénzügyes lehetsz :-), nekem ez túl tömény, de akkor nézzünk ahogy én számolok.

    Egy konkrét óra:
    Curren 8152 beszerzés nekem 2000 volt, nagyobb tételnél és beszerzési áron 1500, de azt is el tudom képzelni, hogy ezer.

    Óra s...-nál ez 8000

    [link]

    tehát egy órán van 6500 haszon. Áfa, W..ha ügyesen csinálják szerintem szintén megoldható.

    Raktáraink nekünk vannak legnagyobbak szerintem a megyében salgó polcban, és iratfolyóméterben is, van képem ezek kialakításáról, de szerintem, ez esetben Esztergomi óraüzletben elég egy szoba sima raktári dobozokkal típusonként. Tehát nincs nagyon külön raktározás pluszköltség.

    gondolom megvették az egész webáruház modult, egy KISKER
    HALADÓ webáruház kb 8000 saját igényre szabva. Ez havonta két óra eladása.

    Ennek kezeléséhez szerintem elég egy ember, nincs ily helyben állandóan senki személyes átvétel csak telefonos megbeszélésre.

    A szállítás viszont ingyenes ez plusz pont. Viszont ha minden ok rendben lenne, nem tiltottak volna le, hanem normálisan válaszolnak szerintem.

    A Geneva-s bolt meg nem megy csődbe mivel nem webáruház, hanem egy óraüzlet egy nagy bevásárlóközpontban a mozgólépcső mellett, pl ott láttam azt a Dieselt amit korábban itt is kerestem.
    A Camponában is szerintem kb ennyiért láttam.

    Az állami terhekben egyetértünk, ezekbe nem mennék bele már elég off itt, meg ez a része már nem az én asztalom.

    Azt azért megmutatnám, hogy ugyanez az óra egy másik áruházban ahol licitálni lehet jelenleg ennyi.

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák