Új hozzászólás Aktív témák

  • nebancsa

    senior tag

    válasz T0mcs #22920 üzenetére

    20 ezerért én se szervízelnék egy parnis-t. Kínai órát kétszer vittem óráshoz, az egyiknél a másodpecmutató hozzáért a nagymutatóhoz, a másiknál a billegő rugója fennakadt vagy mi, ezeket ingyen megcsinálta. Egy régi orientet meg poljotot vittem még egy éve, azokat 5-5 ezer volt a munkadíj, mindegyik rendben járt, de az orientnek kiesett az egyik gombja, a poljotot meg nehéz volt felhúzni mindegyiket tisztította olajozta. Nem voltam mellette milyen mélységben merült bele, de a problémákat megoldotta amiért bevittem az órákat. Persze ez vidéki kisvárosi órás. Face csoportban leszólják ezeket az olcsó órásokat, hogy az alapanyag többe kerül meg biztos nem olyan alapossan dolgoznak stb. Én őrülök hogy van aki legalább ránéz az ilyen órákra.

    Azt még hozzáfűzném én se vinném óráshoz az óráimat amíg nem veszem észre valami gond van a járásukkal. Ezek az olcsóbb órák nem az a kategória mint mondjuk egy 2 misis rolex. Annál ha 5 évente ráköltenék 100e-ret az se zavarna, mert csak az értékük megy felfelé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák