Új hozzászólás Aktív témák

  • nebancsa

    senior tag

    válasz gyapo11 #18959 üzenetére

    Ha ennyire maximalista vagy az óra tulajdonságaival kapcsolatban akkor az árával ne legyél minimalista :)
    Válassz egy G-shock-ot és az örök élet+1nap.
    Vízállóságnál a fórumokon nagyon sok vitát olvastam valaki a 600m-re esküszik valakinek elég a 30m is. Viszont amikor beírják hogy beázott az óra semmi köze nem volt a méterek számának. Vagy a gumitömítés sérült meg, vagy öregedett el, esetleg a tok sérült meg, üveg tört be stb. Engem az 50m is megnyugtat nem vagyok egy extrém sportoló, a gyári ajánlást is feltétellel kezelem pl. kocsimba is 10e-ként cserélem az olajat a gyári ajánlás 30e. Én 50m úgy értelmezem ha lemerülök 50m mélyen akkor se szabad beáznia. Sokan úgy érvelnek hogy úszásnál a karcsapásnál vagy csúszdánál több is érheti az órát 5-10Bar-nál. Mindenesetre vennék egy 50m órát és strandolásnál beázna vinném vissza garanciába. Egyébként egy 100m casio edifice-nél így jártam, kádban való tesztelésnél beázott. Visszavittem, átnézték a tömítést, visszaadták de megint beázott, utána kicserélték az egész órát.
    Szóval ha a 100m vagy fölötte nyugtat meg inkább azt válaszd, az se jó ha lubickolásnál azon aggódik az ember be fog ázni vagy sem. Egyébként én is olyan órát választok amit nem sajnálok, én mindik a medence oldalához vagy aljához verem hozzá volt hogy úgy nézett ki az egyik órám mintha köszörűkőhöz nyomtam volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák