Új hozzászólás Aktív témák

  • pulutodurumo

    őstag

    válasz Donki Hóte #14909 üzenetére

    Kicsit gondolkodjunk el mielőtt sarkos kijelentéseket teszünk.

    Ami kínai és olcsó, az is lehet jó. Ez így van. A Sinobi, Eyki, tízdodós kvarcóráim köszönik szépen jól vannak.

    Az első kínai automatám egy Jaragar. Kb. ez a szint. asszem' 17$ volt. Nem is reméltem hogy rajtam kívül bárki leszervizeli.
    Van több mechanikus Parnisom is. Azokat is olyan áron vettem ebayen, hogy ha óráshoz viszem (és a Seagullt, ázsiai Unitast elvállalják) otthagyom az árukat. Mert egy automata szervize, a legolcsóbb baráti órásnál is 10e körül van. A sima kézihúzós, dátum nélküli órákat csinálják ötezerér'.

    Megértem hogy nem esik jól, de az összefüggéseket érdemes megvizsgálni mielőtt kifakad az ember.

    futpalika: Persze, egy szabályzás nem nagy dolog. Csak ha kiderül hogy tisztítani, olajozni is kéne a szerkezetet, mert különben soha nem lesz pontos, megint visszatérünk oda, hogy az már nem egy ötszázas. És igen, sajnos egyre kevesebb az órás, és még kevesebb a jó. Aki van, és jól is dolgozik, az pedig inkább megcsinál heti két svájcit jóval több pénzért.

    [ Szerkesztve ]

    "Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

Új hozzászólás Aktív témák