Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kk831228

    addikt

    válasz Jhonny06 #10717 üzenetére

    Na ja, csak akkor van probléma ha a kiválasztott parfüm egyáltalán nem tetszik... :B Szerintem aki mar benne van egy ideje, mint te is, nagyjából tudja mi az ami illik magához, ès azon belül is, mi az ami tetszik... Inkabb marketingnek tartom egy picit... Viszont egy nagyon kezdőnek, akinek sok pènze van ês semmi elvarasa nincs, segìtsèg lehet... Hozzáteszem szerintem nők vannak nagyobb arányban, ês azok közül is aki nem az eszemiatt lett tehetősebb... ;]

    A szemèlyreszabott parfi az már egy mas kategòria... Abban több ráciòt látok... 👌 De mondom az 10000 eur-òl indul, amit mar elmondott az interjùkban is... ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

  • Piftuka

    veterán

    válasz Jhonny06 #10717 üzenetére

    Köszönöm a pontos összeget!

    (Azért a fent említett több ezer EURO/óra árfolyamot nem tartom valószínűnek. Ha mégis ennyi, akkor bizony veszett ez a világ!)

    Azt egyébként én sem hiszem, hogy ő jobban tudná nálam, hogy nekem milyen illat való. Meglehetősen karakteres egyéniség vagyok, és ahogyan már említettem, 14-15 éves koromban is biztosan tudtam, milyen illatvilág passzol hozzám. :K

    Viszont ami miatt írtam mindezt... a lényeg sikkadt el...

    Ugyebár ott tartottunk, hogy ~25-30 éves bontatlan, vagy bontott IQUITOS parfümök és EDT-k 100.000+ forintért...

    Őszintén... van itt közületek bárki, aki kiadna ennyit egy ilyen régi parfümért? (És ha vettél valami romlott, savanyú vackot?)

    Mert én még tízezret sem...

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák