Új hozzászólás Aktív témák

  • Azie

    őstag

    válasz slick-adam #7066 üzenetére

    Én is már tavasz nyárra készülök, ehhez szimatolgatok. :) Ebből adódóan szagoltam bele a L'eau D'Issey-be a Müllerben szombaton és szerelem első szaglásra. Végre egy könnyed citrusos, ami nem akvásba vagy gyümölcsösbe, hanem fásba fordul át. Mindenképpen ajánlom szagolásra t.kristof!

    Én más jellegűeket IS ajánlanék nyárra:

    He Wood Ocean Wet Wood - Azzaro Chrome. A két illat nagyon hasonló, citrusos, akvás, de a He Wood kevésbé agresszív, fás jegyeket is tartalmaz, kellemesebb szerintem.

    Irodába Givenchy Xeryus (nem a piros, hanem a sima). Nyugodt, ciprusos, kellemes illat. Esetleg Cerruti 1881 - bár ez nekem már túl citrusos, kicsit b*szza az orrom. :P

    És persze ott vannak a mainstream designer illatok: gio, invictus, sauvage, aqua amara stb. :)

    Gyümölcsöset nem tudok ajánlani, még nem nagyon használtam/szagoltam nyárra passzolót, de valami ananászos/bogyós/szőlős-re gondolok ciprussal vagy fásabb kiegészítéssel.

    Ja még dicsérik, de nem szagoltam: Nikos Scupture, Sean John unforgivable, Lalique Eau de lalique
    Kellemes, de még gondolkodok a megvásárlásán: Nautica Voyage, Hanae Mori HM,

    Régi, de jó: Laura Biagiotti: Roma Uomo, (Tempore sajnos már beszerezhetetlen, de kipróbálnám szívesen)

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Új hozzászólás Aktív témák