Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    Én sokat rendeltem már a myparfum.hu-ról. Utoljára egy Thierry Mugler A-Men-t. Meg is jött a cucc, viszont nem az, amit rendeltem, hanem a "refill" változata. Ugyanis ennek a parfümnek van kétféle "tokja" is, egy fekete gumis és egy polírozott "metal" ház. A feketében kellett volna hogy kapjam, de csak úgy natúrban egy refill feliratos dobozban volt benne. Felhívtam őket, hogy nem ezt a terméket rendeltem de megnyugtattak, hogy így se lesz vele bajom, nem fog párologni és nem voltak hajlandóak cserélni, hanem elnézést kértek és megkértek hogy az esetleges további rendelések esetén tüntessem fel, hogy nem az újratöltéses verziót szeretném... alig használom a parfümöt, de már elég sok elpárolgott belőle, kupakja ugye nincs... 100ml-es, kíváncsi leszek meddig lesz elég... a szintén 100ml-es CH 212 Sexy Man-t 1 évig fújkáltam napi 2x és még mindig félig van.

    Nagyon jó áraik vannak, tényleg a legolcsóbbak az országban, de ez most egy kicsit elgondolkoztat. Lehet, hogy inkább parfümboltokban kellene vásárolni? Az a baj, hogy nagyon nagy az árkülönbség. Főleg az a gáz, hogy én olyan parfümöket szeretek, amit elég nehéz megtalálni boltokban (Dsquared, Thierry Mugler, Prada, stb...)

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák