Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz Motion_Blur #614 üzenetére

    Ez a refill (újratöltött) olyan, mint a teszter? Ilyennel még nem találkoztam webshopban. Amúgy a Douglas-ben van Dsquared és Prada is, ezek azért elég ismertek, főleg az utóbbi. A Thierry Mugler illatokat nem ismerem, de már hallottam róla, szintén nem lehet olyan vészes. DM meg ilyen helyeken biztos, hogy gázosabb, de ha pesti vagy, akkor nem gond, bőven vannak jó választékkal rendelkező parfümboltok, pl. a fentebb említett.

    Jövő héten viszem bevizsgáltatni a L'Oréal-hoz a Ralph Lauren Polo Blue parfümömet, mert 1-2 óra alatt szinte teljesen elmegy az illata, valószínűleg hamisítvány. Egy külföldi support mail címre írtam, de mivel bejelöltem, hogy Hungary, ezért a magyar kirendeltségnek továbbították, egy hölgy még aznap felkeresett, nagyon rendes volt, mindenben segítenek. Ugyan bele fog telni pár hétbe, mivel Franciaországba küldi bevizsgálásra, ők meg lehet, hogy tovább az USA-ba, mivel ugye a RL amerikai. Én a parfumcenter.hu-ról rendeltem, ezen kívül egy Hugo Boss Hugo Man-t, ami eredetinek tűnik, minden szempontból. Mondjuk egyik doboz se volt fóliába csomagolva, de a Hugo-n legalább volt fehér matrica a származásról és a lejáratról, ami azért valamennyire igazolja őket. Én részemről ezek után soha többet nem rendelek ilyen netes helyekről, bármennyire is megbízhatónak mondják, stb. Csak Douglas és kész, bármennyire is drága. Akkor inkább veszek egy kisebb üveggel. A parfumcenter-nek meg majd elküldöm a bevizsgálásról a papírokat, esetleg fogyasztóvédelem, majd meglátjuk, hogy mennyire lesznek készségesek a pénzvisszafizetést illetően. Még ha eredeti is (szinte biztos, hogy nem az), a származás fel nem tüntetése miatt már simán el lehetne "kapni" őket. Szerintem elég meggyőző voltam.

    [ Szerkesztve ]

  • bandus

    veterán

    válasz Motion_Blur #614 üzenetére

    a douglas-ben ezek mind kaphatók.igaz, hogy tényleg jelentős az árkülönbség, de ott vásárolt termékkel nekem még soha semmilyen gondom nem volt :)

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák