Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz Laca19 (a) #593 üzenetére

    Szerintem a Parfümcenter eredetiket árul, már itt is felvetődött párszor és mindenki ezt írta. Van egy ilyen kis fehér vonalkódos szalag a parfümökön, szerintem ez jelzi az eredetiséget, de nem biztos, én se nagyon értek hozzá. Mivel ez egy webshop és nincs áruháza, ezért ezek biztos nem olyan bolti vonalkódok, hogy le akarsz lépni vele és csipog a detektoros kapu.

    Nekem ilyen eredeti-nem eredeti viszonylatban egy összehasonlításom volt: tavaly nyáron a nyaraláson vettem Helsinkiben egy Boss-t normális parfümériában, elég drága volt - feltételezhetem, hogy eredeti. Aztán megszagoltam ugyanazt FM-es változatban (tudjátok, ezek a doboz és csomagolás nélküli löttyök, amiket eredetiként hirdetnek - oké, ma már mindent) és érezhető volt a különbség, meg is döbbentem. Ezt kb. 3-4 000-ért árulják. Én több, mint 10-ért vettem kint (átszámítva), de itthon is hasonló az ára. Na most ezek után gyanítom, hogy nem az enyém hamisítvány.

    A Parfümcentertől eddig egy Ralph Lauren Polo Blue-t és most egy Hugo Boss: Hugo Man-t rendeltem, mindkettő korrekt csomagolással érkezett, kupakkal sem volt gond, számla is volt, a Ralph Lauren-en nem volt ilyen szavatossági, származási hely, stb. címke (a Hugo-n igen), de rendben volt minden. Nem voltak lefóliázva (a Douglas-ben se lennének, csak az ár miatt tesznek rá fóliát, hogy le tudják címkézni), de látszott rajtuk, hogy nem voltak kinyitva, van az a kis rész, ahol látszik a körömnyom, ha kinyitod, de érződött is. A csomagoláson, a parfüm kupakján (főleg a Hugo-n, mert az ilyen letekerhető) szintén érződött, hogy nem volt kibontva. Az illatán is, hogy még nem fújtak belőle, mert ha igen, akkor kívülről is lehet érezni. Majd egyszer bemegyek a Douglas-ba és megszagolom mindkettőt, hogy ugyanaz-e (sőt, akkor már a legelőször említett Boss-t is), kíváncsi vagyok ezek után. Annyira a Parfümcenter sem olcsó, én azért bízom benne, hogy nem hamisítványokat vettem, mert meg vagyok elégedve velük.

    Viszont nagyon érdekes felvetés, köszönöm szépen, hogy ezt ilyen jól összefoglaltad és érdekelne a többiek véleménye.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák