Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    válasz bbdzyx #20707 üzenetére

    Én, kb 2 éve eladtam mindet. Sok értelme nincs hogy ott áll a polcon pár százezer forint. :DDD
    Plusz az erősebb illatokat már nem is bírom magamon. Sőt már ahhoz se ragaszkodom hogy drága márkás legyen.

    Mindennapokra: Yves Rocher Ambre Noir, Valentino Uomo
    Ősz télre vadásztam egy Mugler Pure Havane-t, de azt se minden napra.

    Nyárra most jön egy Kurkdjian. És lesz még egy Marly valami csajozósabb(?) de azt még nem találtam meg. Herod, Pegasus már kilőve azok nem kellenek.

    És úgy ott maradt a polcon egy Dior Homme, YSL La nuit, amik majd valahogy elfogynak, már nem sok van benne úgyse.

    Ha nem nézed a review-kat meg a parfüméria se esik annyira útba akkor simán el lehet lenni. Nekem így 2 év alatt nem is jött szembe olyan amit hú de akarnék. Bár mint fentebb írtam eléggé leszűkült mi tetszik. Muskot, vetivert, szantált nem szereti az orrom, ezekből meg sok esetben van a parfümökben alapnak. Szóval ami kifújva még tetszik is, leszáradás után már kaparom le magamról :P

    Youtube-on azt látom hogy sokan úgy választanak parfümöt hogy melyik az épp aktuális Lady killer, panty dropper. Ami tök hülyeség. Megdicsérik de ha nem vagy mellette "férfi" akkor úgyse fog az ágyadba ugrani :D

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák