Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz kk831228 #16770 üzenetére

    A Slumberhouse most újra ki fogja adni az eddigi illatait, már vagy 1 éve alig elérhető valami. És sajnos árat is emelnek, mégpedig durván. Eddig 160 dollár volt 1 üveg (150 euro Lulua-n), most már 200 felett lesz. Pedig akartam venni néhány üveggel, most eléggé rápörögtem erre a márkára, jelenleg szerintem magasan a legkülönlegesebb parfümöket gyártják, pedig már elég sok mindent próbáltam.

    Kiste-ből szerencsére van még kb. fél üveg, ezt 3 éve vettem, illetve most találtam egy Ore-t jó áron, az is még a régi üveggel jön szerencsére (a mostani nagyon nem jön be). Most az Ore a number 1 parfüm nálam. Még érdekel a Baque, mint kevésbé durva illat, illetve a Jeke/Norne/Sova hármas, de ezeket nem rendelném be látatlanban. Szívom a fogam az árazás miatt erősen, de 2-3 üveget valószínűleg veszek ha megjelennek, de már ez is nagyon komoly beruházás. Viszont ez a brand olyan, hogy ha megint eltűnik a parfümőr csávó és nem elérhető semmi, akkor olyan szinten felmennek az árak, hogy ez még befektetésnek is elmegy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák