Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    Kipróbáltam párat az illatmintákból:

    Givenchy Play Sport EDT - Nagyon kellemes nyári/sportos illat. Tuti vétel lenne tőlem, de az illata gyakorlatilag megegyezik az AVON - Full Speed EDT-jével. Talán az még tartósabb is. Vagy csak én érzek nagyon nagy hasonlóságot? Ettől függetlenül Valószínűleg veszek majd.

    Tommy Hilfiger Tommy Summer EDT - semmi extra, kicsit tucatillatnak tűnik. Nyárra még használnám is, ha tartósabb lenne. kb. 2 órát bírt rajtam. Biztos nem veszek.

    Clinique Happy for Man - én még csak most fedeztem fel. Nagyon jó nyári illat - bár egy ici-picit szerintem nőies - csak sajnos Kölnivíz, így a tartóssága nekem nem megfelelő. Ha lenne tartósabb kivitelben tuti vennék.

    Trussardi Blue Land - Nem rossz illat, viszont szerintem csak minimálisan tér el a My Land-től. Biztos nem veszek.

    Armani Code Ice - szintén semmi extra. Tartósságával nincs baj, de nem fogott meg. Tuti nem veszek.

    Bentley Infinite EDP - Nagyon kellemes férfias illat. Kellően tartós. Tuti veszek.

    Armani Code Profumo EDP - Iszonyatosan irritáló. Taszító illat, valami nagyon irritálta az összetevők közül az orromat. Messziről elkerülöm.

Új hozzászólás Aktív témák