Új hozzászólás Aktív témák

  • HurkaLES

    tag

    Lassacskán tényleg kezdek egyetérteni néhány Notino-t szidó emberkével. Szétnéztem így karácsony közeledtével, és megnéztem hogy menyiért van a Davidoff CoolWater, ami igazából jó áron, viszont akkora parasztvakítás már ez a Notino hogy nem igaz. Ki van írva hogy -70% 22.300 Ft-ról van leértékelve. Aha csak az a baj hogy én amióta nézem az oldalt soha nem került még ennyibe a parfüm... :D Jó persze aki először van az oldalon, vagy nem ismeri a parfüm árát annak leesik az álla, hogy mennyivel olcsóbb. Szóval ez kisit számomra röhej. Persze szinte mindenhol ez meg de azért nem hiszem hogy ennyire feltűnően. A másik dolog. Akciósok között néztem, és elég sok parfümnél ingyenes a kiszállítás. Egyből ki is szúrtam egy parfümöt, hogy akciós + ingyenes szállítás is. Na mondom telitalálat. Aztán amikor rendelnék akkor figyelem, hogy a 100 ml változat ami akciós, ott nem is ingyenes a szállítás, csak a 150 ml-nél ami már nem igazán akciós... :D De persze az akciósoknál a 100ml-re írta h ingyenes. Azért picit ez is felháborít.

    + egy kérdés Ha rendelek egy olyan parfümöt ami ingyenes szállítással van, és rendelni akarok egy másik parfümöt is amire viszont ez nem vonatozik, olyankor mi a helyzet? Rendesek és belerakják az ingyenes mellé és kiküldik, vagy külön külön az egyikért fizetni kell a másikért nem? :D

Új hozzászólás Aktív témák