Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz myrra #895 üzenetére

    Minden/legtöbb/ cégnek van termékskálája, a low end től a premiumig, Shimanot is vehetsz 10 alatt, csakhát annyit is ér, 10ezret. a Grey Mammonth egyébként nem rossz választás, de azért nézd meg a Beastmastert is, nekem valamiért nagyon bejött, jaa tudom, van hozzá toldó, azaz használahatod a botot, 3.9esként is, meg 4.2asként is. Ráadásul úgy van kitalálva a hogy a spiccek egy pickerbot lágyságától a nagy pontyra való kemény spiccig vannak, persze ez a legtöbb feedernél így van, de mondom nekem ez a toldó jött be nagyon.

    Tegnap kipróbáltam a kiállítási szerzeményemet, a 10rongyos Milo matchet, ugye a Korum után fogtam kézbe, és jó volt:), asszem ezzel sok mindent elmondtam a botról, nagyon nagyon jó bot, hihetetlenül megérte 10ért szerintem, halat ugyan nem fogtam vele:DDD, mert kegyetlenül felázott a szerdai esőtől az út, és nem tudtam a sekély vízhez hátramenni.:( De 12grammos wraglert dobáltam, és kényelmes volt, ráadásul, az ütköző már a dobra volt feltekerve akkora volt a víz, és még így is akadásmentesen tudtam dobni, bravo.

Új hozzászólás Aktív témák