Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz sasa311 #78255 üzenetére

    Épp tettem odébb az enyémet, ránéztem, nyomát sem láttam enyémen amiket leírtál.
    Elképzelhetőnek tartom, hogy romlik a gyártás minősége, vagy lett egy gyengébb széria, azért "szórták ki" napi akcióban.
    Nekem a nyél 100%-os, nincsenek a boton vágások, a lakkozás is rendben, annak ellenére hogy 4-5 éves lehet. Első széria, megjelenés után hamarosan vettem.
    Ellőtte nekem egy Cormorán Bull Fighter 80-230gr-os bot volt, az után a CXP kecses, és rugalmas...... ;] ;]
    Spicc anomáliák nekem is voltak, azt hiszem a piros spicc nehezen ment bele mintha más boté lenne,, nekem is az volt az érzetem hogy elcserélték a boltba más botéval...
    De azt hiszem a spicc átmérő 2,8-2,9mm körül van a csatlakozásnál, legtöbb bot ilyen, szóval én raktam bele másik spiccet, találtam több kompatibilist, nem probléma..
    A boltban fogtam már a kezemben más folyóvízi botot, a Döme mester legújabb (Big River azt hiszem) folyóvízi botjait, megsuhogtattam, semmi kósza gondolat nem támadt fel bennem, hogy a CXP-et cseréljem. :D
    Igaz, hogy ha lehet 120-gr alatti kosarakat használok, de azért komoly gombócot bele..meg rá szoktam gyúrni a kosárra, néha féltégla méret repül a Rábába....Bírja. :D
    Én akkoriban BF akcióban, -20%, 12 ezer forintért vettem, annyiért legjobb ár/értékű botomnak tartom, hozzáteszem 30 ezerért már nem ezt venném. :) :)

Új hozzászólás Aktív témák