Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz saen #75765 üzenetére

    A helyismeret zéró ... párszor körbesétáltuk az asszonnyal , de semmi érdemlegeset nem sikerült látnunk . Annyi lejött , hogy zömében - max 5-6 horgász egy időben - idős pecás vastag damillal klasszikus fenekezéssel horgássza a tavat . Ebből arra jutottam , hogy a tenyérnyi keszegeket nem háborgatja senki . A bázistó Pátka lesz . Ott majd az ívás után a pontyokat is megkergetem . A Palotás csak azért került a képbe , mert a lakástól 5 perc gyalog . A régi zsinórok kuka - min. 15 évesek - ... Vettem 14-es főzsinórt és 12-es SHIMANO fluorocarbon zsinórt előkének ... horog Tubertini serie 2 12-es méretben . A pinki miatt akartam pirosat , de az nem volt . Ha nagyjából sejted a mederviszonyokat - alsó tó - akkor jól jönne a segítség így első pár alkalomra . Hol érdemes letáborozni ? A park felőli vagy a szemközti oldalon ?

    Steadi74: Megfogadtam a tanácsodat az etetőanyagot illetően .Majd megírom az eredményességét . Köszönöm a segítséget !! :R ( Szilárd az egyik kedvenc tartalomgyártóm )

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Új hozzászólás Aktív témák