Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Ma szerelgettem, rakodtam, kísérleteztem, esett az eső délelőtt.
    Itthon ki szoktam próbálni a csalitüskés csalikat, hogy viselkednek a vízben. Utólsó pecaboltos látogatáson vettem wafters bojlit, [link] gondoltam nem kell kikönnyítéssel bajlódni.
    Hát lóf..zt wafters, úgy emeli meg a pontyozó horgot 15mm-es csalitüskével, hogy ihaj...... Max pop-up nak lehet elhasználni kombináció részeként..de miért írják rá hogy "wafters"? Másik véglet a Dovit új waftersei, mint a kő, mennek a fenékre simán vízbe dobva (Horog és tüske nélkül)... A Novák féle waftersek amik tényleg ki vannak súlyozva, a csalitüske lebeg, a horog fenéken.
    Örülök hogy ti kijuttok azért pecázni, nálunk 2 hete festés van, elkentem 30 liter diszperzitet, meg pár liter zománcot-alapozót....
    Azért tegnap felmentünk sárkánnyal a Rábcára délután, pár kárász meg bodri jött, kicsit szórakoztam boloval. Ahogy látom, lassan kezdődik a szöszölés, felénk tele van minden nyárfával, lassan elmúlik a "hurrikánszezon" ;] és jön junius végéig szöszölés...
    Jó volt látni, hogy minden kizöldült, a fű térdig ért, nemrég kopár volt minden.
    Rábca a Király tói zsilipnél, itt pecázgattam.....

Új hozzászólás Aktív témák