Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz saen #55366 üzenetére

    "Honnan vetted ezt az országos horgászrendet?"
    Mohosz Országos horgászrend

    "pl leveszed a süllőt a fészekről"
    Hál'isten ilyen nem történik valszeg, mert abban az ívben ahová mentem, eddig soha nem jött süllő, másrészt eddig soha nem fogtam napközben Domin, és Balinon kívül mást,, süllő kivétel nélkül a fényváltás időszakban jött...
    De a nappal inkább Domolykós... Ezért is mentem szinte "biztosra" , hogy napközben kis eséllyel futok tilalmi idős fajba...(jó jó, a Balin benne volt a pakliban valamelyest :B ) de én is úgy gondoltam, a vissza engedése a lényeg...
    Aztán mikor hazajöttem, nem hagyott a lelki ismeret, és felcsaptam a netet...
    Aztán jött a kérdőjel a fejemben...

    Hogy akkor ha tényleg hagyjuk őket békén, akkor júniusig off a pergetés? Ne már... Én szeretem a természetet,, és ovom ahogy tőlem telik,, de..... Ezt azért a magam részéről túlzásnak érezném. Ugyanakkor nem szeretek renitenskedni, ezért is tettem fel a kérdést "nyilvánosan".
    Ha tízből tíz ember azt mondja gyökérség júniusig pergetni, akkor én sem szeretnék egyedüli gyökérként a parton állni...

    Hozzáteszem, mindez inkább elméleti kíváncsiság...
    Hiszen kb ünnepnapnak számít amikor lejutok a partra..
    A legnagyobb csucsban is egy héten max. Egy két alkalom, egy két órára... Szóval szerintem bármit csinálok, nem én leszek az aki felborítja az "ökorendet" a vizeinkben. :D
    De szeretem tudni mi rend... :R

Új hozzászólás Aktív témák