Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz energy4ever #54544 üzenetére

    Léteznek ilyen botok, én is ilyesmiket kerestem. 66cm-es szállítási hosszal van Carp Zoom Entrant Telefeeder bot. Ennél valamivel rövidebb szállítási hosszal rendelkező kis dobósúlyú úszós botom is van, Angelstar, de semmit nem találok róla neten. Fenekező botból több ilyen rövidre csukható is van, Nevisnek van egy olcsó kompozit Winner Travel sorozata.
    Én is összeszedtem ilyen botokat, én bicajjal akartam menni, aztán elég keveset mentem. Mire az ember összeszed minimál cuccot, etetőanyagot, saját cuccok.....Úgy nézek ki bicón mint egy málhás ló Amúgy kell egy botzsák, abban elfér a merítő, meg leszúrók is, az ember a hátára veszi, és nem akkora probléma a szállítási hossz, persze nem 200cm-es botzsákra gondoltam. Én egy robogót újítottam be, azt akarom majd befogni, az a baj a diszperzites vödör sem a lábtarón, sem a hátsó dobozba nem fér el. A bicó csomagtartójában pont elfért. Abba összeraktam a minimál cuccot, egy botzsák, saját holminak hátizsák... Ezeket a rövid botokat is egyszerűbb volt botzsákban vinni. Nekem ez a minimál peca. Diszperzites vödör a szék amúgy a parton. :)

Új hozzászólás Aktív témák