Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Offba teszem, nem pont a horgászattal kapcsolatos. Az oké hogy nincs időm kimenni pecázni, többek közt egy kis teraszféle épülget a melléképület mellett már vagy két hete....De itt valami nem normális. Oké hogy fagyosszentek, de itt a nyugati országrészben hetek óta esik, csöpörög, borult, és állandóan viharos a szél. Engem nem érdekel a 10-12 fok májusban, veszek egy kabátot, minden évben lehűlés van ilyentájt. De ezzel az állandó széllel nagyon tele lett a t....m. :U
    Olyan szépen indult a tavasz, február közepétől egész szép idők voltak, na mondom, végre lesz tavasz! Nem tudom, volt-e március eleje óta 5 nap összesen, amikor az embert nem akarta földönteni a szél.....
    Ja, és igen, szerintem nem is lesz már tavasz. Egyik nap kabátban vacogunk, másnap 35 fok lesz....Nyár.
    Bocs az offért, ülök a gép előtt, és morgolódok. Mennék pecázni, végre idő lenne rá.
    Ez a Sopron környéke amúgy egy szeles vidék, öreganyám szokta mesélni hogy a világháború idején hozzájuk elszállásolt orosz katonák "Szélországnak" hívták a Kisalföldet..... 49 éve itt élek, de ez már nekem is sok!
    Komolyan mondom, most is ropog a tetőszerkezet a fejem fölött, olyan erővel löködi a cserepeket a szél.
    Itt valami nem normális............ :))

Új hozzászólás Aktív témák