Új hozzászólás Aktív témák

  • nxtamas

    csendes tag

    válasz mandras81 #47973 üzenetére

    Elmondom én hogy jártam. Kezdtem olcsó horgászszékkel, aztán sógorom Münchenbe költözött és apósomra hagyományozta minden cuccát, aki meg a székeket tovább passzoltam, mert teherbírásban neki nem voltak tökéletesek. Azokkal horgásztam, aztán rájöttem kell jobb, és az összes bolt összes székét végigültem, és találtam egy széket, ami carpacademy delux, fox warrior és még ki tudja hány néven ment volt egyedül kényelmes hát megvettem. Aztán a parton kiderült, hogy üldögélni egy csúcs, de horgászni max bojlizni jó mert ha kap a hal akkor nem kell a magas támla, a karfa meg kifejezetten akadályoz féder és match horgászatnál, ha meg nem kap tök mindegy milyen a szék, úgyis lőttek az egésznek, nem fogok egész nap ott azért üldögélni, mert jó a szék. Amikor megjött a Korum székem szabályos háború robbant ki a családban érte, most ott tartok kell mindenkinek rendelnem, hogy nekem is jusson... Na ez a bajom ezzel a Döme székkel, üldögélni kényelmetlen, pörgős horgászathoz meg nem praktikus, és még sokkal drágább is, mint a fényévekkel jobb Korum szék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák