Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Törökbálinti tóról írnék egy kis összefoglalót hátha valaki oda tart majd. Vasárnap voltam, gyönyörű volt az idő szebbet nem is lehetett kivánni. Lecuccoltuunk, bedobtunk, a vize nagyon szép, tiszta nagyon vadreényes a táj tele nádassal igazi pecahely. Sajnos nem kaptak a halak, összesen 2 kárászt sikerült fogni, fluo pellet, csemegkukorica semmi. nagyszemü pálinkás lófog kukoricára jött 2 nagyobb kárász ez után már kapás sem volt.

    Mondjuk a felállás úgy volt hogy egy 330 as SW Dart II LM feeder, Korum 90g 360 MH feeder, és egy Manta smart heavy. Utóbbi kettőn mozditás sem volt, váltogatva volt benn 2 bot. A kicsin jött a két kárász is, nemhiszem hogy a bot befolyásolta volna..Mindenhol 24 es Gamakatsu zsinor 14 es floucarbon előke, 10 es horog. Elvileg nemrég telepitettek, és kedden megint megy bele hal, alig várom hogy a viz kiforrja magát :) Remélem hamar beáll a halállomány.

    A vízről röviden: Több helyen is vannak beállható stégek, amiről úszózni brilliáns, illetve vannak partmenti nádszétválasztások is, feljebb pedig bojlis kiépitett helyek is. Ennél feljebb nem voltam de nagyon hosszú a part. Etetőanyagnak Auchanos tuti tipp :DDD eprest vittem 3kg os kivitelben, maros mix eper tuning al löttyintettem fel.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | bequiet! Pure Power 10 CM 500W | Coolermaster Qube 500 | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák