Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz gban #35858 üzenetére

    Süllőző horog, 2 sima hagyományos előke és ilyennel rögzítettem, plusz rombusz alakú végólom 35 grammos mert nem volt kisebb. Vagyis semmi extra sima old school cucc. Teleszkópos fenekező bot, nyeletőfékes orsó, de nem használtam a nyeletőféket. Asszem talán 30-as monofil zsinór, az előkék is ha jól emlékszem. Minden kölcsön cucc volt, de én szereltem össze. A hátuszony alatt szúrtam át a halakat, de így is volt ami lerepült... Először mindig piszkálgatta rövidebbeket húzott ejtett, aztán egy kis idő után megindult vele befele vagy kifele a part fele. Akkor vágtam be amikor kifeszítette a zsinórt és elkezdte húzni, amatőr vagy nem, de karikát használtam és azt figyeltem. Ha kifele hozta vagyis a karikát folyamatosan ejtette akkor vártam egy darabig és úgy vágtam be hátha megindul visszafele vele, de olyan sosem történt azok nem is lettek meg. Mielőtt megijednél azt hozzátenném, hogy nem a Dunán hanem egy tavon próbáltam :D

    (#35859) MK VII : Gondolkoztam rajta felvágok egy keszeget mikor elfogytak a csalik csak, de csak 4 darabot tudtam fogni matchbottal(első próbálkozásom), mert a törpék megjöttek az etetésre :D A keszegeket elvitték sütni. Sneci vagy minikárász fogására esélyem nem volt, azt kértem mástól.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák