Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Hali!
    A hagyományos method kosár method kajával folyóvízbe működhet? Lassú áramlású vízen. Maradt bekevert kajám, reggel kimentem tóra, kb 45 percig bírtam, aztán összepakoltam. Az hagyján hogy egy mozdítás sem volt, a mellettem (20-30m) ülő sporttárs telefonon beszélgetett. F@szt, üvöltött. Csontra kihangosított telefonjával üvöltözött, gondolom hogy a másik fél is hallja. Meguntam, csöndre vágytam.
    Délután kimegyek a Rábcára, igaz hogy alig van benne víz, és sok a növény, de jönnek a közel kilós kárászok. Gondoltam megpróbálok methodozni is, telepicker botomról levágtam a gubancgátlós szereléket, és feltettem egy mini method flat feeder kosarat.
    Telefonnal lőttem képeket hogy hol pecázok, a Király-tói zsilip alatt, kicsi a víz, tele van vízinövénnyel, ágakat tépett bele a múltkori vihar.....De csönd van, 5 percenként kapás, lejjebb fogtak pontyokat, itt is lehet, minap megtépett valami..... Lehet viszek pergetőbotot, valami balin úrfi patáliát csinál az etetésre összegyűlő kishalak közt.



Új hozzászólás Aktív témák