Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz oxox #33827 üzenetére

    Általában nem jó a szélsőséges gondolkodásmód, de eléggé gyakori jelenség. Logikus, hogy a "modern" felfogású c&r réteg szítja leginkább a tüzet, a fórumokon, írásokban, videókban ezt olvasni és látni, sokan túlzásba is viszik. Persze van olyan aki felveszi a kesztyűt ellenük pl TE és beáll a másik oldalra és kész a baj. Tulajdonképpen ugyanazt a szélsőséges felfogást képviselitek, igazán egyikőtök sem akarja megérteni másikat :N A "húshorgászok" jelző c&r találmány, a régi felfogású horgászok többsége szerintem csak annyit lát az egészből, hogy nézd a h*lye megint visszadobja a halat, míg közülük valamennyi ha kell hanem elrak mindent amit kifog, mert furán érezné magát ha visszadobná. Személy szerint egyik táborba sem akarok tartozni, ÉS nem szeretek divatból csinálni dolgokat(pl mai c&r). Amúgy én azt látom, hogy azért vannak akik ésszerűen állnak hozzá a horgászathoz, olyanok is akik az idősebb korosztályhoz tartoznak. Szerintem a jó egyensúly a lényeg, nincs azzal semmi baj, ha hazaviszi valaki a halat és megeszi, de mohónak sem érdemes lenni, egy ésszerű határt illene azért meghúzni. Tavaly kezdtem el újra horgászni, előtte 10 évig semmi, de régen is pergettem, és már ideje vissza akartam ezt hozni. Szeptember óta semmit nem vittem haza független a mai divattól, pusztán azért mert csak a szórakozás miatt járok le horgászni, eddig nem kellet a hal. Elképzelhető persze, hogy majd haza kerül egy egy, ha főzőcskézni lesz kedvem. Irónia, lehet engem is beskatulyáznak majd egy harmadik táborba anélkül, hogy tudnék róla :C

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák