Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Hali!
    Elkezdtem elpakolni a cuccokat, márciusig a felszerelés nagy része biztos nem lesz használva...
    Pár kérdés ami felmerült:
    Botokat orsóstól egy betonlapokból álló melléképületben, egy kiselejtezett szekrényben tárolom. tehát itt fagy is lesz, és a páratartalom is nagyjából a kültérnek felel meg, de persze csapadéktól teljesen védett. Jó így?
    Etetőanyagokat, csalikat (kukorica, pellett, technopufi) a kazánházban helyeztem el, tégla melléképület, fagymentes hely, hetente-kéthetente befűtök a vegyeskazánba. (Egyébként gázfűtés). Feltételezem ez optimális tárolás, 5-10 fok lesz télen.
    Elektromos kapásjelzőket behoztam a házba, szobahőmérsékleten tárolom, nem tudom, elemeket kivegyem..?

    Egyébként a hét elején még jártam horgászni. Tavon mozdítás sem volt, Rábcán kárász (ezüst), bodorka, ritkán küsz és sügér. Kisrábán bodorka, domolykó. Bolognai bottal, illetve érzékeny feederrel. Mostantól ha kimegyek a sógorral, akkor menyhalra, rablóhalra. esetleg ha jó idő lesz, csukára megdobom woblerrel a Kisrábát, 50m-re folyik a házamtól. :)

Új hozzászólás Aktív témák