Új hozzászólás Aktív témák

  • strogov

    senior tag

    válasz aujjobba #157 üzenetére

    2016-os SE is rendben volt, csak a ram volt kevés a multitask-ra egy idő után. Mostani XR-em lassan 3 éves és nagyon nem érzem, hogy hová kellene még pattognia bárminek. Azt se érzem, hogy óriási hízások lennének alkalmazás méretben. Anno az SE is 64GB-os volt, meg most az XR is. Ezen is van 25GB szabad hely, és bármikor csinálok még 20GB-ot ha kell. Ma meg már vadászni kell a 64GB alatti gépeket. Akkor fogyna el a helyem ha állandóan 4k videokat csinálnék. Az lehet a gond, hogy én nem az vagyok aki még a kajáját is dokumentálja minden alkalommal.

    Én 2016 óta nem nagyon érzem, hogy hatalmas robbanások lettek volna szoftveres téren. Inkább a langyos hugyra emlékeztet az a csordogálás ami az elmúlt 6 évben volt. Legalábbis IOS oldalon erőben simán jó egy A9 körüli soc. Ha társasjátékra (patchwork, ticket to ride), filmnézésre kell akkor előkerül a régi ipad4 is, pedig az már 10 éves. Van A12-es ipad is, de párom sokszor így is a régit veszi elő, mert "tök mindegy". Kartográfusoknak jó az is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák