Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    Sziasztok,

    Nemrég hallottam a kettlebellről egy másik topikban, Integra jóvoltából s ahogy utánanéztem elég érdekesnek és ígéretesnek tűnik.
    Nekem leginkább fogyás és egy kis izom felszedése végett lenne rá szükségem, egyetlen fenntartásom vele, ami anno(kb. 5-6 évvel ezeéőtt) fél év után a kondizásnál is volt, hogy nagyon unalmas lehet folyton ugyanazokat a gyakorlatokat csinálni, bár itt az eredmény sokkal csábítóbb mint a kondinál, mivel nekem is inkább az erő lenne a lényeg nem a forma.

    A topikban olvasható javaslatok alapján először elmennék egy 3 hónapos közös edzésre, aztán ha bejön lehetne egyedül.
    Nézegettem a kettlebell.hu oldalt, vagy a Mester utcai vagy a Gracie Barra Akadémián induló jöhetne a szóba, a többi messze van és nagyon nem is esik útba(XIII. kerben lakom).
    A probléma leginkább az, hogy délután dolgozom, szoktak délelőtt is lenni edzések?
    Vagy itt is van személyi edzőre lehetőség?
    Az árakról tudnátok írni valamit, mert az persze sehol nincs feltüntetve.

    Talán még annyi, hogy férfiak mindig 16kg-ossal dolgoznak?
    Mert nem tudom nekem menne-e, 175cm vagyok, olyan 85kg, mozgáskúltúrám 0, olyan 20 fekvőtámaszt tudok megcsinálni meg talán 1 húzóckodást(nem röhögni! :) ).

Új hozzászólás Aktív témák