Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    Topikgazda

    válasz gu007 #899 üzenetére

    Ma a lányommal kiégettük a "smokit" legalább így leteszteltük mennyire vetemedik a hőtől, de semmi, minden szépen egyben maradt és nem hajlott meg az ajtó sem, megérte a plusz merevítés és hogy nem hegesztettem végig az ajtót :R Alaposan felfűtöttük, minden elkékült de a festék alig akart leégni, bitang jó anyaggal festették le harminc éve a gyárban.
    Nagyon jól bevált a Franklin féle kémény csatlakozás, igaz sok meló volt vele de nagyon megérte. Gyönyörűen cirkulál benne a fűst, a második képen látható is kép 1. kép 2.
    A Feldon calculator túlságosan alulméretezi a füstcső és a levegő járatokat, háromszoros keresztmetszetű és kétszer olyan hosszúságú füstcsövet raktam mint amit a calculátor számolt és így lett tökéletes. Aki offset smoker -t épít az figyeljen oda mert a kis méretezés komoly problémákat okozhat, persze ez a reversere is ugyan úgy vonatkozik.
    Aki reverse flow építésre adja a fejét, annak érdemes hasonló kéménycsatlakozást készíteni, szerintem klasszisokkal jobb benne így a sütés, szépen körbe járja a fűst a húsokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák