Aktív témák

  • nofene

    aktív tag

    válasz -NoVa- #565 üzenetére

    Nyilván felfelé is a nagyobb táv is max 50km de az is általában hegyeken át kevésbé aszfalton (mondjuk ez a Páty-Csobánka vagy Eger-Szilvásvárad (Bükkben sokat fogok kerózni!) pl.) A postod alapján inkább egyben érdemes vennem a bringát és nem külön összerakni de ha külön összerakom akkor sem lenne valamivel olcsóbb? Igazság szerint beszéltem szülőkkel meg most, hogy mondtad az árat átszámoltam mindent és 150k de ez télleg a max! 151 ezrem pl. már NEM lenne rá csak 150000 ft. (Azért még most ősszl is okt-nov-ben is bringáznék még egy kicsit míg 10-15 fok alá nem esik a hőmérséklet!) Kicit lehet elkéstem és nyáron kellett volna venni, de akkor kerestem meg rá a lóvét... Na mind1 szal ha azt mondod, hogy fogcsikorgatva is de várjam meg a tavaszt akkor azt teszem ha meg van megoldás akkor plííz segítsetek. (Lehet /biztos/, hogy nem ismerem eléggé a bringák világát, de én egyszerűen arra gondoltam, hogy 150k-ból veszek vmit ami _megéri_ akár darabokból is aztán meg tavasszal kicserélek dolgokat stb...)

Aktív témák