Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #43865 üzenetére

    Egyébként a K2 adja el a legtöbb Cube-ot az országban, szóval ha kocka kell akkor valóban ott van a legnagyobb esély, hogy kapni az adott modellt.

    Sajnos a legtöbb bolt valótlanságokat tölt fel a weboldalára, legalább is ami a kerékpárokat illeti. Egyszerűen kevesen mernek komolyabb készletet tartani, ha nem tudja szezonban eladni jó áron, akkor kezdhet egyre jobban akciózni. Ettől függetlenül én is hülyeségnek tartom ezt. Ami van azt kell feltölteni, vagy esetleg amiből biztos, hogy lehet rendelni, csak mivel az elég gyorsan változik, így azt sok meló lenne, állandóan frissíteni.

    Nekem is tetszenek a Bergamont-ok. :) Ha nem tartanám jó bringának nem is ajánlanám senkinek, függetlenül attól, hogy ott melózok.
    Jövőre végre lesz enduro bringájuk is, na arra kíváncsi leszek, fejlesztgetik már pár éve, biztos, hogy rendelek is belőle egyet magamnak. :) Már láttam a 2016-os modelleket! :) Van hozzáférésem az ftp szerverükhöz, lesznek szép bringák.

    (#43866) TayRol: Minden esetre szerintem okés az a cube annyiért, ha nem is akciós.
    Radonok egyébként ár/értékben eléggé ott vannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák