Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Because #279091 üzenetére

    Ha kell alá venned cicanadrágot és nem szélálló, akkor valszeg az vagy nem téli nadrág, vagy csak télinek címkézték, de valójában őszi és nem softshell, mert az igazi téli nadrágokon a szél nem igazán jut át. Sajnos én sem láttam a lidl-ben azóta sem télit, őszi-tavaszit igen. Ezzel amúgy vigyázni kell, sok gyártó az 5-10 fokra való nadrágokat meg cipőket már télinek nevezi, mint nemrég kiderült a sapkákat is.

    #279092 Tin: nekem veszett gyors a kezem, ez a titok nyitja, általában a családban is amit én megcsinálok félóra alatt, az a többieknek egész napos munka lenne :DDD

    "15 perc alatt előpakolsz, felmelegíted a viaszt" - 2 másodperc alatt feldobom melegedni, igazából az olvadás miatt ilyen sok idő
    "belerakod a láncot, hagyod állni" - belerakom és picit rázogatom benne egy fogóval, hogy kijöjjenek a bubik a szemek közül
    "kiveszed őket, felakasztod, majd miután megdermedt, bezacskózod őket" - kiveszem, belemártom hideg vízbe és megdermedt. Ezután van egy tárolóhelységünk, ott egy rongyra felakasztom őket a fűtőtestre, hogy a víztől ne rozsdázzon meg
    "és elpucolod meg elrakod a főzőt, miután még melegen kiöntötted a maradék viaszt?" - szükségtelen plusz munka, marad az edényben minden, csak elrakom. Akkor szedem ki belőle a viaszt, ha már koszos.

    #279098 fulton: A Fizik amúgy is b*zis, a Shimano férfiasabb és szerintem a tépőzár miatt is jár neki a plusz pont. Igaz azt csak egyszer kell beállítanod, majd valszeg soha többé nem kell kioldanod, elég a BOA-t oldani, de legalább így a lábfejeden is passzentos. Szal Shimanora szavazok :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák