Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dom1n0

    senior tag

    válasz Tin #266508 üzenetére

    Szerintem próbálj meg térsaságot keresni (FB tele van ilyen helyi csoportokkal, meg akivel többször találkozol helyben, érdemes beszélgetésbe elegyedni (csak a párod meg ne tudja ha van ;] ) és lesz társaság gyorsan, és azért a többség nem a sebességet meg a wattokat hajszolja, hanem kimegy 1 órára hogy kiengedje az agyát, így még a z2-es tekerések is adottak lesznek :)
    A fejlődés meg egy idő után már nagyon nyőgvenyelős lesz, sokat kell belerakni minimális gyorsulásért.
    Én is a mászások növelésében látom a fejlődés irányát most egyébként, csak oda már nagyobb időablak kell, mert kimenni az edzős körömre nem kunszt, de felmenni a mátrába más foci azért :D
    Én amíg az idő engedi heti 2 edzőkör és 1 nagyobb tekerést próbálok erőltetni, ha beüt a szar idő ez 2 zwift 1 nagyobb kör lesz, ha nagyon fos az idő 3 zwift marad :U

  • lsebestyen

    addikt

    válasz Tin #266508 üzenetére

    Már lehet írtad, de van valami oka, hogy egyetlen utcában mész fel-alá? Mert azt tényleg nagyon hamar meg lehet unni. Bicó azért van, hogy felfedezz. Ha esetleg attól félsz, hogy félúton elfáradsz, akkor nézz olyan útvonalat ahol van vonat.

    Én eléggé rá vagyok pörögve a számokra, meg a teljesítményre, de ezt lazán lehet ötvözni azzal, hogy köröket mész, új helyeket fedezel fel. Aztán közben mehetnek az intervallok. Itt sem kell semmi extrára gondolni, ahogy jól esik. Lényeg, hogy legyen változatos.

    Én most kicsit meguntam a Gödöllői dombságot és környékét, bedobom az autóba a bringát, aztán irány a Pilis lába (Auchan parkoló :DDD ). Főleg mióta van a Karoo, azóta még jobban élvezem, hogy nem kell paráznom az eltévedések miatt.

Új hozzászólás Aktív témák