Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz ReFleXx #263469 üzenetére

    ReFleXx: persze, ez így van neki fogok menni a dolognak. csak most megveszi egy hölgyike, akinek nincs otthon senki aki megcsinálja,még ezzel "bohóckodjon" kis figyelmesség,de persze a cégnek így egyszerűbb. a hajtókar méret is 175-ös,egy 46-os méretü női trekkingen.. háát kicsit nagynak tartom azt is, 178 centimmel(82-83 cm belső lábhosszal) az 54es méretü bringán tudom 83 körül pörgetni laktáton a 170-es hajtókart.

    ez a túlszéles kormány divat úgytudom eleve a technikásabb mtb pályák miatt jött be ami mostanában divat a vb-n, tehát ha hagyományosabb mtb-terepen megy az ember vagy pláne a túrázik akkor végépp nem kell. sokakat látok hogy ülnek a rövid vázon, baromi széles kormánynak meg a szélén a tenyerük hogy elférjenek..valakinek biztos jó, de szerintem a klasszikus fogás a célravezető mondjuk egy kerékpárúton való túrázáson.

    parandroid:igen,meg hát nem kerget a tatár, ebből most egy ideig görgő lesz.

    mrobes : hagyd szerintem a biotech-et,túlárazott cég, az alapanyagot mind ugyanonnan veszi.csak más a cimke..kb mint a gucci zokni. de az összetétele se nyerő szerintem.
    ezt ajánlom.
    1:0.8 maltodextrin:fruktóz aránya van, ezt a két széndrátot ebben az arányban szokták inni a world tour csapatok, kutatások szerint is ez a legjobb összetétel és arány.így jobban szívódik fel nem okoz gasztro gondokat sem, nekem is bevált és az egységára is jó,és ásványanyag is van benne.jól oldódik, finom.
    K
    de ha valami gyorsba kell(nem akarsz rendelgetni,stb), egyszerűbb, a DM-es is elmegy.

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák