Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Tin #260059 üzenetére

    Azért örülök, hogy nem csak én nem találom ezt vonzónak. Van az úgy, hogy nem való mindenkinek a koskormány. Illetve az önmagában egyébként tök jó, és kényelmes, furcsa mód a póz ellenére szinte egyáltalán nem zsibbadt a kézfejem, ellentétben az egyenes kormánnyal.

    gergo5991: valami hasonló fogalmazódott meg bennem is a botsáskákkal kapcsolatban :D Kb. ott lenne kényelmes fogni felül a kormányt, ahol az egyenes szakaszon hajlítva van a fvk-k felé.

    Ringman: köszi az ajánlásokat, de szerintem én is inkább fitness vonalon tudok tovább lépni. Az sem biztos, hogy olyan marha nagy jelentősége lenne a crosshoz képest. A gravel, ha mégis belevágok, azért árérzékeny, 1200€-ért már kapni (használt) gravelt, a Vaya váza csak ennyi.

    Napfénysüti: gondolom, a fékeknek az sem használ, hogy tesztbringa, szóval azért olyan messzemenő következtetést nem vontam le belőle. A kényelem meg... akkor a fenének azzal reklámozzák a gravelt, hogy ku***ajó mindenre? Csomagos túránál például 100 km-eket menni naponta ilyen testtartással, változatos terepen, akkor menjen az, aki kitalálta.

    Fifaisshit: én elhiszem, mert nekem meg a derekam fájt. Mióta bringázom, elmúlt.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7

Új hozzászólás Aktív témák