Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #255622 üzenetére

    Így hirtelen nem tudnám megmondani melyik rosszabb a medve, vagy a román ortodox pap. ;] ...mikor utóbbi ment meg az előbbitől azt már nem lehet überelni.😆...amúgy Zasszony heppje, olyan neki mi9nt a Balaton kör, mindenáron meg akarja tenni...na jó mondjuk nekem is 10x inkább a hegyek mint a Balaton kör, de az aszfalt ezért nem vonz annyira, ugyanakkor ez a cikk kissé árnyalja a helyzetet, még lehet tempónk is lesz a végén. ;] Mindenesetre megágyazok egy tempósabb mászás lehetőségének elküldve ezt a cikket. :DDD

    #255624
    user2...ja nem azt mondtam cserélni kell, sőt, ha ez a vele kopott lánc akkor nem is szabad hisz az újjal jönne elő kopottságának minden hátránya, csak azt, hogy amint a láncod megy valszeg. ez is menni fog vele mert új láncot nem visz majd el...így, hogy meglehetősen kis áttéttel mászol nagy wattot belenyomva meg pláne. :) ...a sorok kopásának elemzése meg "szakmai" ártalom, nézd el nekem. :R
    Amúgy meg nem ördögűzés, a fűrészlapot leszámítva, ameddig csak a teljesen hanyagok engedik kopni a kerekeket és amihez nem kell szem mert a vak is lát, amint a "völgyek" kezdenek elnyúlni a húzás irányába, növekednek a sorják a "hegyoldalak" csúcsai szintén a húzás oldalán, és zsugorodnak a "fennsíkok" úgy halad előre a kopás.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák