Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • avl

    senior tag

    válasz Tin #249278 üzenetére

    szerintem teljesen o.k. amiket szoktal irni

    a #249215-re majdnem irtam, mert lehetne mit, pl. "Senki ne adjon ebben tanácsot! De komolyan" majd 2-3 bekezdessel lejjebb maga is tanácsot ad; ez azért "furcsa"

    Neked: nekem az furcsa, hogy valaki "nasizik" es ilyesmi.
    szerintem itt - is - lehet "fejben döl el" minden; van étkezés, és azon kívül vízivás, de semmi más evés

    en 30+ éve - a napok 85-95%-ában, amikor magam dönthetem el es nem valami rokoni vagy egyebhez kell alkalmazkodni - napi 2szer étkezek (utobbi evekben ezt intermittent fasting -kent nyomjak, engem a praktikuma, illetve abszolut külsö hatas nelkül [söt, azok inkabb elenne voltak, vannak] sajat elgondolas vitt ra), és ezen kívül nincs "nasi" vagy bármi ilyen; az nálam botrány, nem jo a fogaknaknak, nem jo a testfelepitesnek, ...
    (ön)fegyelem !

    ...tulajdonkeppen kicsit banom, hogy begepeltem, mert - ebben #249215 -nek igazat adok - ki vagyok en, hogy tanacsot adjak ? ...de ha mar begepeltem, nem törlöm :-)
    es: szerintem érted Te ezt, hisz a tekeresekre is irod, hogy erted, megfogadod.

    cél -> mi vezethet oda -> komoly fegyelem a vegrehajtasban (szerintem ez a jo eljaras)
    pl. ha fogyas + egeszseg + .. -> kis intenzitasu tekeres, minel hoszabbak, minel több, zsiranyagcsere modositasa evvel -> no nasi, no kihagyott hetek, ...

    sok sikert !

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Tin #249278 üzenetére

    tök irreleváns, amit írok, csak a pontosság támájába kotyogok bele: az a baj, ha össze-vissza mér, az lehet rosszabb is, mint ha sehogy. Pl. ma mész 150-es pulzussal, ami lehet, hogy valójában 139. 1 hónap múlva mutat 160-at, ami igazából 135... sajna nem mindig igaz, hogy a tendenciát legalább eltalálja, és ezzel nem azt akarom mondani, hogy biztosan nem találja el, csak ilyen is simán lehet. Te meg majd gondnolkodsz, hogy most mit csinálsz rosszul.

    amúgy az utóbbi napok kedvenc kifejezése nálam a "junk food alapú diéta" :D

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák