Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz .LnB #236701 üzenetére

    Lényegében én is egészségesen táplálkoztam, ami a főételeket illeti. Az esti sorozatbámulás közbeni chips és édesség zabálás miatt lettem már 82 kg, ami 168 cm magasan sok. Édesapám szívrohamban halt meg pár éve 61 évesen, aztán eldöntöttem, én nem szeretnék feltétlenül így járni.

    Szóval 2021 szeptemberében vettem bringát, hogy én azzal járok munkahelyre. Akkor már egy hónapja számoltam a kalóriákat, és eleinte lassan haladtam, de aztán nem volt túl nehéz. Időnként persze felkeltem éjjel, hogy éhes vagyok, akkor ettem némi sonkát, aztán aludtam tovább. Meg az is segített, hogy a bringázás felemelte a napi kalórialimitet, amit nem merítettem ki mindig csontra.

    2-4 hónap alatt 20 kg-t fogyni azért meredek. Állítólag 0,5 kg / hét ideális, én azt tartottam, így ~10 hónap volt, mire összejött. Nagyon nem akartam izomból leadni, hiszen nem gyengébb akartam lenni, hanem könnyebb (zsírégetés).

    Sokat nekem sem kellett változtatni az étrendemen, illetve a családot sem terheltem, főleg, hogy hétköznap ételfutáros fitnesz kajákat ettem. Na, azt azért meguntam rendesen én is. Viszont egy csomó olyan ételt felfedeztem, ami ízlik, és azóta is eszem, pl. köles, bulgur. A barna rizs nekem se jött be :) Teljes kiőrlésű pékárukkal viszont nincs bajom.

    Én vezettem mindent:

    A konklúzió, hogy némi akaraterővel és a kalóriaszámlálással működik a dolog, nem kell hozzá mindenféle csodatabletta meg egyéb átverés.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

  • fulton

    addikt

    válasz .LnB #236701 üzenetére

    Hát ez szép. Jól le adtad. Én 96 ról mentem le 81 re vagy 6 éve. Most a kerékpározás meg segít is ezt tartani, lentebb nem akarok menni így is be van esve az arcom, olyan vagyok mint egy keszeg.
    Drasztikus módszert választottam: nálam ténylegesen a fogyás volt a cél, folyadék kúra. Öt napig csak folyadékon voltam semmi Szilárd táplálék. Természetesen utánajártam, rávezettem a szervezetem, stb stb precizen ahogy kell, három hét alatt ment le. Azt hozzáteszem hogy régebben is itt volt körülbelül a súlyom 82-85).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák