Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz itouchfan #188818 üzenetére

    Hétvégén akivel tekertem, ő direkt rakott most a Spectralra csengőt. Nagyot, fémet. :) Végül is nem volt rá szükség, mert 9:45kor már Királyréten voltunk. Sajnos most az van, amit a hardcore túrázók már rég tudnak: korán "reggel" a hegy lábánál kell lenned, és akkor nincs tömegnyomor. Nem nagyon találkoztunk emberrel, aki volt, az meg nem covid-természtjáró, és félre állt. Bezzeg délben Királyréten... És nincsenek nyitva az éttermek, ahova csak simán enni is kijárnak az emberek.
    Illetve ne felejtsük el, hogy azért aki ide írogat, nagyjából értelmesen gondolkodik a bringázásról és együttélésről, tehát fékezünk, ha van valaki (csoport, gyerek, kutyás), de lehet, hogy előtte elhúzott mellette 2-3 baromarc fék nélkül. Szemből te csak egy átlag bringás leszel neki. Ajánlom amúgy mindenkinek, hogy néha menjen el gyalog túrázni azokra a helyekre, ahol bringázik is. Nem az épített pályáára, csak egy sima turistaútra. Azért néha én is mondom magamban, hogy vazzeg, amikor mi megyünk fel, ők meg jönnek szemből, és nem jön gyorsan, de én meg nem tudom, hogy el fog mellettem férni az 1 m-en, vagy be kell ugranom a bokorba? Szóval ja, összetett. Kerülni kell a konfliktust = korán menni.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák