Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz 6030D #145606 üzenetére

    Alapvetően eléggé eredményorientált vagyok, én szeretem látni az eredményét a belefektetett munkának. Mivel mostanában (magamhoz képest) elég sokat tekerek, szeretném ha lenne eredménye. Ezért is gondolkozom az edzőn.
    Mivel túl nagy tapasztalatom nincs bringás edzés terén, valószínűleg elég sok gyermekbetegséget/rossz szokást ki tudna ölni/meg tudna előzni.

    Kerék téma:
    Gyári kerékszettem van, ami azért hagy kívánni valót maga után. Elől-hátul kónuszos deore agyak vannak, amik nem a legkönnyebb darabok + noname merida felni, ami gyárilag nem tlr ready. Kicsit félek is tőle, hogy valahogy levarázsolom a gumit a kerékről és bukok egy hatalmasat. A bónusz meg, hogy a hátsót felütöttem.
    (A vicc, hogy még 900e ft-os meridákon is ilyen kerékszett van)

    Nagyjából 1 kg-t tudnék nyerni egy új kerékszettel, és úgy ilyen 10kg környékén lenne a bringám.

    Más:
    Az utóbbi időben elég sokat gondolkodtam azon, hogy miért nincs egy normális magyar bringás portál. Nézegetek több oldalt és blogot is, de nagyon ritkán van frissítés, vagy ami éppen van az is tök érdektelen. (mondom ezt én aki kb. évi 3 posztot ír a blogjára /irony)
    Nincsen valami közösségi bringás blog, ahol lehet beküldeni cikkeket, meg verseny beszámolókat? Tök jó lenne ezeket egy helyről összeszedni, nem Facebookról meg különböző oldalakról.

Új hozzászólás Aktív témák