Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Hasaggymeg #136614 üzenetére

    az a "jó", hogy ami meg pár éve jó volt, az már nincs, helyette lehet venni olyat, ami akkor még nem létezett, és lutri :) /a Red Power HP nekem bevált, de annak előbb készült egy szélesebb felnis változata, majd már nem is létezik a honlap szerint/
    Amúgy a DT belépőszintű valamelyik kerekéből találtam jó áron, és már csábultam elfele, mikor nagyon gyorsan lebeszéltek, hogy sz*r a racsnija. M1900 Spline volt, megnéztem.

    Trialbojnak: ha van rá keret, ésdemes lehet megtartani is egy játszós kerékszettet. Téli görgős gumit rá, vagy aszfaltosat, vagy sarazóst, akármi.. legalábbis ha megvizsgálod, mennyiért vinnék el, lehet, hogy többet ér ilyen felhasználásban.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • trialboj

    őstag

    válasz Hasaggymeg #136614 üzenetére

    Ne viccelj már, amit linkeltem az egy 200 eurós szett, lehet tavaly olcsóbb volt, annak ellenére hogy tavaly év elején nem volt ilyen brutális az euró árfolyama, de ha 200 ercsiért is csak szart lehet venni kerékszettből, akkor komolyan jobban jövök ki ha veszek egy zsír új canyont, és az enyémet eladom amennyiért vettem. Nevetséges, hogy milyen szívatások mennek itt minden szinten.

    A szervizben amúgy volt olyan váltófül egyenesítő szerszám, és szépen visszahozták szinte egyenesre a váltó alsó részét is, ami ferdeség maradt, az már a váltó miatt van, de mivel a váltást nem befolyásolja nem ajánlották hogy tovább feszegessem itthon.

    A 220ml trutyival a belsőkben, a bringám jelentős sár nélkül szerintem belépett a nehézsúlyba, Runner pedelecje után, még max 1 fatbike előzhet meg a topikból, és sanszos a dobogó :C Majd a 3. X után mikor már vén leszek, kipróbálom milyen a fürge bringa, addig megoldjuk izomból :DDD

    (#136616) ZolkoW

    Lassan arra lyukadunk ki hogy az én sun ringlé kerékszettem az slx agyakkal, jobb választás min az M1900 Spline amit hasonló árban láttam ma, mint a fulcrum volt.
    Nem szeretem ezt a részét a bringázásnak, masszív idegeskedés, egy rohadt alkatrészcsere, ha nem figyelsz eléggé, többet ártasz és kidobtál egy vagon pénzt.

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák